OFER
TA

STRONY WWW

Każda z naszych stron ma indywidualny projekt graficzny ściśle związany z identyfikacją wizualną firmy. Strony, które tworzymy są w pełni responsywne, posiadają spersonalizowane formularze oraz wtyczki dobrane do specyfikacji pracy naszego klienta. Usprawnienie procesu powstawania strony zapewnia nam brief, który wypełnia klient, samodzielnie lub z naszą pomocą.

ZOBACZ REALIZACJE
facebook

PROJEKTY GRAFICZNE

Dobry projekt graficzny to połowa Twojego sukcesu. Każde działania projektowe są poprzedzone wnikliwą konsultacją z klientem oraz rozpoznaniem specyfiki branży. Projektujemy wszelakie materiały poligraficzne (oferujemy równiez wydruk), reklamy wielkoformatowe, prasowe, grafiki do użytku online oraz inne mniej lub bardziej standardowe zlecenia. Gwarantujemy prawidłowe przygotowanie pliku do druku pod względem technicznym oraz kolorystycznym.

ZOBACZ REALIZACJE
facebook

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Podstawowym działaniem pozwalającym na wyróżnienie Twojej firmy w gąszczu innych przedsiębiorstw jest prawidłowa i skuteczna identyfikacja wizualna. Często na jej podstawie klient potrafi szybko oszacować prawdopodobieństwo, że to jest dobry dostawca produktów lub usług właśnie dla niego. Wypełnij z nami brief w którym zadamy Ci najważniejsze pytania i przystępujemy do działań!

ZOBACZ REALIZACJE
facebook
272
zadowolonych
klientów
12 829
wymienionych
maili
740
projektów
graficznych
75
wykonanych
stron www

SOCIAL MEDIA

Nie ma Cię w Internecie? Nie istniejesz! Tak mówią i my się z tym zgadzamy. Kreujemy wizerunek firm w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Pinterest. Projektujemy strategie marketingowe oraz kampanie marketingowe prowadzone online. Daj się poznać swoim klientom od najlepszej strony!

ZOBACZ REALIZACJE
facebook

FOTOGRAFIA

Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym studiem fotograficznym zlokalizowanym w ścisłym centrum Gliwic. Zajmujemy się fotografią produktową, reportażami, portretową, itd. Fotografia często jest integralną częścią kreowania wizerunku firmy, począwszy od sesji pracowników, po wnętrza czy też proces wykonywania usług. Wszystko to jest niezbędne dla profesjonalnego zaprezentowania firmy.

ZOBACZ REALIZACJE
facebook

FOTOGRAFIA LOTNICZA

Latamy dla Was dronem DJI Phantom, który jest niezawodny w użytkowaniu i robi świetne materiały zdjęciowe. Chcesz nowocześnie pokazać lokalizację swojej siedziby a może uwiecznić event? To wszystko jest możliwe dzięki innowacyjnej fotografii lotniczej. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i razem ustalmy co będzie najlepsze dla wizerunku firmy.

ZOBACZ REALIZACJE
facebook

GADŻETY REKLAMOWE

Chcesz aby klienci jeszcze mocniej związali się z Twoją marką? Bardzo dobrym pomysłem są tutaj gadżety reklamowe. Może je zabrać do biura, do domu i używać na co dzień zawsze patrząc na logotyp Twojej firmy. Długopisy, smycze, kubki, notesy, kredki, otwieracze, breloczki, torby ekologiczne, parasole czy też odzież reklamowa, to tylko niektóre z proponowanych przez nas rozwiązań.

ZOBACZ REALIZACJE
facebook

COPYWRITING

Nie masz pomysłu jak dobrze ubrać w słowa swoją ofertę? A może po prostu nie lubisz pisać? Nie musisz zajmować się czymś co nie sprawia Ci przyjemności. Napiszemy Twoje teksty tak, aby trafiły do grupy docelowej oraz najlepiej zaprezentowały produkt lub usługę. Cały ten proces odbędzie się po konsultacji oczekiwań i potrzeb naszego klienta.

ZOBACZ REALIZACJE
facebook
 
ciućmok foto-sesja

© KOMART 2017

© KOMART 2017